خرد کردن برنامه نویسی دانلود برنامه

خرد کردن: برنامه نویسی دانلود برنامه آموزشی محصولات معرفی محصول آموزش Apple

تصاویر) + مراسم تشییع پیکر ناصر چشم آذر(

مراسم تشییع پیکر ناصر چشم آذر موسیقی دان، موزیک ساز و تنظیم کننده ایرانی صبحگاه امروز یکشنبه 16 اردیبهشت با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در تالار وحدت بر..

ادامه مطلب

آخرین قسمت برنامه دورهمی با حضور «عادل فردوسی پور»

تهیه کننده دورهمی جزییات پخش آخرین قسمت از این مجموعه در هفدهمین روز از بهار ۹۷ را تشریح کرد. آخرین قسمت برنامه دورهمی با حضور «عادل فردو..

ادامه مطلب

تاوان یک اظهارنظر , روایت یک داستان

روایت تمام داستان‌های دور و بر لیلا حاتمی که در نخستين صحبت‌های سیاسی دوران کاری‌اش با واکنش‌های نامنتظره رسانه‌ها و افراد جریان اصولگرایی مواجه شد ..

ادامه مطلب

۱۰عکس از سریال نوروزی «پایتخت»

پنجمین فصل از سریال «پایتخت» این روزها آخرین مراحل فنی خود را پشت سر می‌گذارد تا در نوروز ۹۷ از شبکه یک سیما راهی آنتن شود. ۱۰عکس از سریال ن..

ادامه مطلب

فیلم می‌تواند «دردها» را به مسئولان نشان دهد / پوران درخشنده

پوران درخشنده گفت: از طریق فیلم می‌توانیم دردها را بیان کنیم و این با مسئولان است که بدانند عمق درد کجاست و کجا می‌توانند مسکن بدهند و کجا نیاز به جراحی..

ادامه مطلب

آقای مدیری، وقت احمدی نژاد کجا بودی؟

مهران مدیری در برنامه پرمخاطب «دورهمی»، همه‌جوره مانور می‌دهد، خوب می‌داند که تنها دلخوشی مردم به صداو سیما همین برنامه‌ها است و با علم به این تریبون است ک..

ادامه مطلب

لبخند مریم کاویانی به زندگی

زندگی | لبخند | بازیگر | مریم کاویانی | اخبار فرهنگی و هنری لبخند مریم کاویانی به زندگی عبارات مهم : زندگی هنگامی که دخترب..

ادامه مطلب