خرد کردن برنامه نویسی دانلود برنامه

خرد کردن: برنامه نویسی دانلود برنامه آموزشی محصولات معرفی محصول آموزش Apple

گت بلاگز وب‌گردی قاتل نیستم، بی‌کسی تنها علت من جهت اعتراف به قتل بود

پسر جوانی که متهم است فردی را در ساندویچی به قتل رسانده‌ هست، جهت سومین بار پای میز محاکمه حاضر شد و ادعا کرد به علت اینکه کسی

قاتل نیستم، بی‌کسی تنها علت من جهت اعتراف به قتل بود

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، ١١ تیر ٩٢ مأموران از یک نزاع منجر به قتل در شهر‌ری با‌خبر شدند. آنها بعد از اعلام این خبر به محل وقوع جرم رفتند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند مقتول پسر ٢٥ساله‌ای به نام فرهاد است که با ضربه چاقو به دست پسری به نام اکبر، ١٩ساله، کشته شده است هست. به‌این‌ترتیب کارآگاهان اکبر را بازداشت و از او بازجویی کردند. او که همان ابتدا به جرم خود اعتراف کرد، به کارآگاهان گفت: چند ساعت قبل از وقوع اتفاق با فرهاد درگیر شدم. او به من یک سیلی زد؛ ولی چون دوستانش همراهش بودند، ترسیدم با او درگیر شوم و صحنه را ترک کردم. بعد از چند دقیقه دوستانم را دیدم. از آنها خواستم در دعوا من را همراهی کنند. بعد از چند ساعت فرهاد را در یک ساندویچی پیدا کردیم. وارد مغازه شدم و با او درگیر شدم. چند ضربه چاقو به او زدم و از مغازه فرار کردم.

به‌این‌ترتیب با توجه به شکایت اولیای‌دم و دیگر مدارک موجود در پرونده کیفرخواست علیه اکبر صادر و پرونده در اختیار شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. در آن جلسه اکبر منکر قتل شد و گفت: آن شب مست بودم. هنگامی که با فرهاد دست به یقه شدم، او روی زمین افتاد و من چند ضربه به پایش زدم، بعد کامران آمد و با قمه ضربه دیگری به او زد. او در پاسخ به این سؤال که آیا در بازپرسی به قتل اعتراف کرده هست، گفت: آن موقع پیش خودم گفتم من کسی را ندارم. فقط مادر پیرم است و هیچ‌کس دیگری بیرون از زندان منتظر من نیست. من بی‌کس بودم؛ به‌همین‌دلیل قتل را گردن گرفتم تا اعدام شوم و سه دوستم زنده بمانند. از دوستانم خواستم مراقب مادر پیرم باشند و به این شرط که مادرم اذیت نشود، به قتل اعتراف کردم؛ ولی دوستانم زمانی که زندان بودم، حرف‌های نادرستی پشتم زدند و اصلا سراغی هم از مادرم نگرفتند؛ جهت همین تصمیم گرفتم راستش را بگویم». در آخر قضات پرونده را جهت تحقیقات زیاد به دادسرا فرستادند و بعد از تحقیقات اکبر بار دیگر در جایگاه ایستاد و گفته‌های خود را تکرار کرد؛ سپس پدر مقتول در جایگاه ایستاد و بعد از درخواست قصاص جهت قاتل فرزندش گفت: نمی‌خواهم کسی بی‌گناه پای چوبه‌ دار برود. حمید دوست پسرم، همان که چند ماه بعد در یک اتفاق دیگر، پسری را کشت و حالا زندان هست، در درگیری بوده. باید او را از زندان به دادگاه بیاورند تا شهادت بدهد. با آخر گفته‌های شاکی و متهم قضات جلسه را جهت بررسی گفته‌های پدر مقتول و بررسی زیاد اتفاق تجدید کردند. روز گذشته در سومین جلسه پیگیری به این پرونده اکبر جهت سومین بار پای میز محاکمه حاضر شد و بعد از شرح روز اتفاق گفت من فرهاد را به قتل نرسانده‌ام. در آخر قضات جهت پیگیری به این پرونده وارد شور شدند.

قاتل نیستم، بی‌کسی تنها علت من جهت اعتراف به قتل بود

منبع:شرق

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دادگاه | تحقیقات | زندان | پرونده | اعتراف | اخبار حوادث | میز محاکمه | قاتل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz