خرد کردن برنامه نویسی دانلود برنامه

خرد کردن: برنامه نویسی دانلود برنامه آموزشی محصولات معرفی محصول آموزش Apple

گت بلاگز اخبار بین الملل ممنوعیت‌های تازه زنان در کره‌شمالی

رهبر کره‌شمالی استفاده از دامن‌های کوتاه و جوراب شلواری‌های توری تن نما را در خیابان‌ها منع کرده است و کسانی که خیلی پاهایشان در دامن‌های روی زانو تظاهر کند سه

ممنوعیت‌های تازه زنان در کره‌شمالی

ممنوعیت های تازه زنان در کره شمالی

عبارات مهم : خارجی

رهبر کره شمالی استفاده از دامن های کوتاه و جوراب شلواری های توری تن نما را در خیابان ها منع کرده است و کسانی که خیلی پاهایشان در دامن های روی زانو تظاهر کند سه پوند بابت این “رفتار ضد اجتماعی” جریمه می شوند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اوایل همین ماه مقام های کشورش را موظف کرد تا با آن دسته از کسانی که از حرکات موزون “تحریک آمیز” گروه های موسیقی کره جنوبی پیروی می کنند، برخورد کنند.

علاوه بر این، روشن کردن رنگ موها جهت پیروی از غربی ها، پوشیدن لباس های تنگ گلدار و لباس هایی با نوشته های انگلیسی هم ممنوع شده است هست.

ممنوعیت‌های تازه زنان در کره‌شمالی

تلاش جهت مقابله با نفوذ خارجی به رغم آب شدن یخ روابط کره شمالی و آمریکا صورت می گیرد. وب سایت دیلی ان کی به نقل از منبعی در کره شمالی گزارش داد، مقام های کره شمالی مسوولان ارشد را پیش از نشست آمریکا – کره شمالی احضار و راجع به تحکیم بنیاد جامعه علیه ایدئولوژی های خارجی جهت آنها صحبت کردند.

سایر کارها ضد اجتماعی مشمول بر انتقاد از رژیم، مالکیت گوشی های همراه خارجی، تماشا یا شنیدن فیلم ها، درام ها یا موسیقی های پاپ کره جنوبی و رقص است.

رهبر کره‌شمالی استفاده از دامن‌های کوتاه و جوراب شلواری‌های توری تن نما را در خیابان‌ها منع کرده است و کسانی که خیلی پاهایشان در دامن‌های روی زانو تظاهر کند سه

یک کارشناس در یک اندیشکده دولتی کره جنوبی گفت: بعد از آنکه کیم جونگ اون دسامبر گذشته دستور جنگ علیه فعالیت های ضد اجتماعی را صادر کرد، سرکوب ها شدت گرفت. کره شمالی از تلویزیون دولتی جهت تفهیم و اجرای سرکوب ناقضان استفاده می کند.

واژه های کلیدی: خارجی | موسیقی | استفاده | کره جنوبی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz