خرد کردن برنامه نویسی دانلود برنامه

خرد کردن: برنامه نویسی دانلود برنامه آموزشی محصولات معرفی محصول آموزش Apple

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی توصیه می‌کنم سهام عدالت را نفروشید / جهانگیری

معاون اول رییس جمهور خطاب به مشمولان سهام عدالت گفت: هیچ‌کسی منتی ندارد که سود سهام عدالت را به شما بدهد. این سود مال شماست و شما اختیاردار آن هستید، ولی توصیه

توصیه می‌کنم سهام عدالت را نفروشید / جهانگیری

جهانگیری: توصیه می کنم سهام عدالت را نفروشید

عبارات مهم : اقتصاد

معاون اول رییس جمهور خطاب به مشمولان سهام عدالت گفت: هیچ کسی منتی ندارد که سود سهام عدالت را به شما بدهد. این سود مال شماست و شما اختیاردار آن هستید، ولی توصیه می کنم که سهام خود را نفروشید.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در مراسم نکوداشت ساماندهی سهام عدالت در سالن اجلاس سران با بیان اینکه ما از اول انقلاب دنبال این بودیم که مردم در سهام کارخانه ها همکاری داشته باشند و احساس مالکیت کنند، اظهار کرد: در دولت خاتمی مصوبه توسعه سهام را نوشتیم و در دولت نهم و دهم رهبر انقلاب با واگذاری سهام عدالت موافقت کردند و 40 درصد از سهام کارخانه ها به مردم واگذار شد.

وی در ادامه افزود: البته این طرح به گونه ای مطرح نشد که مردم احساس مالکیت نکنند. هیچ کس منتی به مشمولان سهام عدالت ندارد که 75 یا 150 هزار تومان سود سهام داده هست، لیکن این سود مال مشمولان است.

توصیه می‌کنم سهام عدالت را نفروشید / جهانگیری

معاون اول رییس جمهور خاطرنشان کرد: هنگامی که می خواستیم سود سهام عدالت را توزیع کنیم، گفتند این کار را نکنید و بگذارید سود سهام در کارخانه ها بماند، ولی ما اعتقاد بودیم این سود مال مردم هست، آیا آن پولدار میلیاردی سود سهامش را بگیرد ولی این مردم سود سهامشان را نگیرد.

جهانگیری افزود: مشمولان سهام عدالت قیمت سهم خود را پرداخت کردند و مالک سهام هستند و تا هنگامی که که سهام دارند باید سود خود را بگیرند هنگامی که این لایحه در مجلس تصویب شد شما مشمولان سهام عدالت اختیاردار این سهام هستید و می توانید این سود را بفروشید یا نگه دارید. امروز قیمت هر سهم افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی 2.5 میلیون تومان هست. البته ممکن است قیمت سهام زیاد شود و سال 96 قیمت سهام بهتر از سال 95 بود. بنابراین توصیه می کنم سهام عدالت خود را نفروشید.

معاون اول رییس جمهور خطاب به مشمولان سهام عدالت گفت: هیچ‌کسی منتی ندارد که سود سهام عدالت را به شما بدهد. این سود مال شماست و شما اختیاردار آن هستید، ولی توصیه

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: تمام تلاش ما این بود که افراد احساس کنند که سهامدار بوده و اختیار سهام خود را دارند.

جهانگیری با اشاره به اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی در دستور کار دولت هست، گفت: نشانه از اقتصاد مقاومتی این است که اقتصاد کشور را به مرحله ای از مقاومت و تاب آوری برسانیم تا در برابر تکانه هایی که علیه کشور از بیرون طراحی می شود، مقاومت کند که بااهمیت ترین این تکانه ها تکریم هایی بوده که قدرت های استکباری و غربی به بهانه های واهی علیه کشور ما وارد کردند و هنوز هم ترساندن می کنند که تحریم را بازمی گردانند که البته گوش ما از این حرف ها پر هست. مهم این است که اقتصاد کشور را در برابر بیگانگی غربی ها و اعمال مجدد تحریم ها، از این گردنه عبور دهیم و اجازه ندهیم اقتصاد آسیب ببیند.

وی ادامه داد: تلاش مسوولان این است که با استدلال، منطق و گفت وگو، اجازه ندهند که غرب و آمریکا هرکاری انجام دهند. ما دنبال این هستیم که فضای بین المللی را علیه آنها بسیج کرده و افکار عمومی را ساماندهی کنیم، ولی با این وجود جهت روزهای سخت هم برنامه داریم.

توصیه می‌کنم سهام عدالت را نفروشید / جهانگیری

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه عالی ترین سند ما همین اقتصاد مقاومتی هست، تصریح کرد: اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی را اجرا کنیم، 5 رویکرد آن یعنی دانش بنیانی، درون زایی، برون نگری، عدالت طلبی و مردمی کردن اقتصاد را باید در همه شرکت ها، قوا، نیروهای مسلح و حتی بخش شخصی حاکم کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه عدالت جزو بااهمیت ترین رسالت هر انسان آزاده ای است گفت: عدالت تنظیم کننده و سازماندهی کننده امور است اگر می خواهیم به توسعه متوازن و پایدار برسیم، باید عدالت را مدنظر قرار دهیم، لیکن توسعه بدون عدالت، توسعه نیست. توسعه هنگامی که ارزش دارد که آحاد مردم کشور، طعم توسعه و پیشرفت را بچشند و نتیجه توسعه حرکت به سمت عدالت باشد. اگر ما به دنبال رضایت هستیم باید عدالت را مستقر کنیم البته اجرای عدالت جزو سخت ترین کارهاست و امیر مومنان هم شهید مسیر عدالت شد.

معاون اول رییس جمهور خطاب به مشمولان سهام عدالت گفت: هیچ‌کسی منتی ندارد که سود سهام عدالت را به شما بدهد. این سود مال شماست و شما اختیاردار آن هستید، ولی توصیه

معاون اول رییس جمهوری ادامه داد: بدترین طریق عدالت این است که آن را در زمینه اقتصادی محدود کنیم. ما باید دنبال اجرای عدالت در همه زمینه ها باشیم مردم باید ببینند که با فقر، فساد و تبعیض مقابله می شود. بااهمیت ترین نشانه و آرزوی بزرگ انقلاب، امام، شهدا و رهبری استقرار عدالت هست. رهبر انقلاب هفته فرمودند ما در خیلی زمینه ها پیشرفت داشته ایم ولی آنطور که می خواستیم در زمینه عدالت پیشرفت نکرده ایم. ایشان به همین علت حتی عذرخواهی هم کردند که این صحبت های رهبری اهمیت درجه عدالت را نشان می دهد.

جهانگیری با اشاره به اینکه یکی از ابعاد مهم عدالت، عدالت منطقه ای است که ما در این زمینه عقب ماندگی های جدی داریم، خاطرنشان کرد: بعضی استان های ما محروم مانده و بعضی پیشرفت کرده اند. با وجود سیاست گذاری جهت برطرف محرومیت این استان ها هنوز محرومیت در بعضی استان ها وجود دارد. البته در این دولت کارها خوبی مثل گازرسانی به سیستان و بلوچستان انجام شده است هست. به ما گفتند هنگامی که علت عدم گازرسانی به سیستان را پرسیدیم گفتند این طرح اقتصادی نیست، ولی دولت بلافاصله اراده کرد و گاز را به زاهدان رساند. ما در این دولت مصمم شدیم که آب آشامیدنی سالم، راه آسفالته و گاز را به روستاها برسانیم. در چهار سال گذشته اندازه دولت های پیش از آن در این زمینه کار شده است هست. در شروع دولت یازدهم، به 14 هزار دِه گازرسانی شده است بود، ولی تا الان به بیش از 11 هزار دِه در این دولت گازرسانی شده است است که این روند ادامه می یابد.

توصیه می‌کنم سهام عدالت را نفروشید / جهانگیری

وی ادامه داد: باید در جهت توسعه مناطق، متوازن حرکت کنیم. در بعضی مناطق کشور گنج هایی نهفته است که می تواند کشور عزیزمان ایران را تکان دهد؛ مثل سواحل مکران که گنج پنهان و فراموش شده است ای دارد.

معاون اول رییس جمهوری ادامه داد: ما در تلاش هستیم مساله بیکاری و پرسشها اقتصادی را حل کنیم که در سال 96 هم دستاوردهای خوبی در رشد اقتصادی، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال داشته ایم ولی تا نقطه مطلوب فاصله داریم. سال 96 جزو سال های نمونه است ولی ما باید جهت مردم کار خوب فراهم کنیم و شرایطی ایجاد کنیم که هیچ ایرانی به خاطر بیکاری، امنیت و روانش آسیب نبیند، لیکن بیکاری با خود، ده ها آسیب به دنبال دارد و روح و کرامت انسان را آزرده می کند.

جهانگیری در آخر اظهار کرد: از همه کسانی که به کشور عزیزمان ایران علاقه مندند می خواهم در کشور سرمایه گذاری کرده و شغل درست کنند. استعداد کشور عزیزمان ایران ظرفیت اشتغال نه تنها جهت مردم خود بلکه جهت جمعیت های دیگر را هم دارد.

واژه های کلیدی: اقتصاد | اقتصادی | جهانگیری | سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz