خرد کردن برنامه نویسی دانلود برنامه

خرد کردن: برنامه نویسی دانلود برنامه آموزشی محصولات معرفی محصول آموزش Apple

گت بلاگز اخبار اجتماعی دزدی اطلاعات ۳۸۰۰حساب بانکی ، انهدام باند هکرهای حرفه ای

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند حرفه ای هک و اعتراف آنان به دزدی اطلاعات سه هزار و ۸۷۰ حساب بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب های مذکور خبر دا

دزدی اطلاعات ۳۸۰۰حساب بانکی ، انهدام باند هکرهای حرفه ای

انهدام باند هکرهای حرفه ای/ دزدی اطلاعات ۳۸۰۰حساب بانکی

عبارات مهم : تخصصی

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند حرفه ای هک و اعتراف آنان به دزدی اطلاعات سه هزار و ۸۷۰ حساب بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب های مذکور خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از پایگاه پلیس، کیومرث عزیزی اظهار داشت: چندی پیش در پی شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی او به وسیله فردی ناشناس، بررسی عنوان در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان مرکزی قرار گرفت.

دزدی اطلاعات ۳۸۰۰حساب بانکی ، انهدام باند هکرهای حرفه ای

وی افزود: در تحقیقات اولیه کارشناسان پلیس مشخص شد شاکی چندی پیش از یک ربات تلگرامی با عنوان برطرف ریپورت اکانت خبر رسان تلگرام و ربات همدم یاب استفاده کرده و اطلاعات حساب وی به وسیله این ربات به دزدی رفته و بعد از مدتی از حساب این فرد به صورت غیرمجاز برداشت شده است است.

عزیزی با اشاره به شروع تحقیقات تخصصی کارشناسان پلیس فتا و شناسایی باند هکرهای حرفه ای اظهار داشت: مشخص شد که اعضای این باند هکری، جهت پولشویی و فرار از قانون از شگردهای بسیار پیچیده ای جهت ناشناس ماندن این اقدام مجرمانه خود استفاده می کردند که با ادامه یافتن کارها تخصصی کارشناسان پلیس فتا، سرنخ هایی از اعضای این باند به دست آمد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند حرفه ای هک و اعتراف آنان به دزدی اطلاعات سه هزار و ۸۷۰ حساب بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب های مذکور خبر دا

وی خاطرنشان کرد: با بررسی فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا، چهار نفر اعضای این باند هکری که در دو استان کشور سکونت داشتند، شناسایی و بعد از اخذ نیابت از مقام قضایی هر چهار نفر در عملیات هایی جداگانه دستگیر شدند و تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی که جهت کارها مجرمانه ارزش مورد استفاده قرار می گرفت، از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: بعد از انجام تحقیقات تخصصی بر روی تجهیزات رایانه ای و مخابراتی اعضای این باند، اطلاعات سه هزار و ۸۷۰ حساب بانکی و مبلغ پنج میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال که از حساب های افراد برداشت شده است بود کشف شد.

عزیزی اظهار داشت: در هیچ کدام از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … از جمله کانال ها و گروه های تلگرامی درگاه پرداخت بانکی وجود ندارد و تبلیغات با عناوین فروش محصولات و شارژ با قیمت غیرواقعی و خارج از عرف کذب بوده و کلاهبرداری و برنامه ای جهت دزدی اطلاعات شهروندان است.

دزدی اطلاعات ۳۸۰۰حساب بانکی ، انهدام باند هکرهای حرفه ای

وی در آخر بیان داشت: خرید آنلاین از فروشگاه های دارای نماد یک ضرورت است و فروشگاه های فاقد این نماد و به خصوص کسب و کارهای تبلیغ شده است در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خارجی می تواند خوابیدن جهت کلاهبرداری و دزدی اطلاعات بانکی بازدیدکنندگان باشد، لذا بازدیدکنندگان باید این عنوان را مد نظر داشته باشند که به هیچ وجه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خارجی خرید آنلاین انجام ندهند.

واژه های کلیدی: تخصصی | تلگرام | اطلاعات | ربات تلگرام | گروه های تلگرام | فرمانده انتظامی استان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz